LG 70UP7750 70 Inch 4K UHD Smart Television
Most Viewed
৳233,000 ৳243,000
৳51,499 ৳62,000
same category
| Television Specification | |
| Display Type | UHD |
| Screen Size | 70 inch |
| Resolution | 4K UHD (3840x2160) |
| Audio Output | 20W (10W per Channel) |
| HDMI | 2 (Side) |
| USB | 1 (Side) |
| Power Supply | AC 100~240V 50-60Hz |